Sobtec wybuduje w Bystrzycy Kłodzkiej halę produkcyjno – magazynową. Co będzie w niej powstawało?

2022-07-13
Sobtec wybuduje w Bystrzycy Kłodzkiej halę produkcyjno – magazynową. Co będzie w niej powstawało?

Spółka Sobtec podjęła decyzję o budowie hali o charakterze produkcyjno – magazynowym o powierzchni 6000 m2. Nieruchomość powstanie dzięki wsparciu udzielonemu przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną, na ponad trzyhektarowej działce na jej terenie – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali to część kompleksowego przedsięwzięcia

W ramach przedsięwzięcia zostanie także zakupiony zaawansowany technologicznie park maszynowy przeznaczony do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych oraz roboty, które umożliwią usprawnienie wielu procesów logistycznych. Nowa hala pozwoli marce prowadzić działalność wytwórczą oraz magazynować wszelkie niezbędne komponenty i towary. Oddanie jej do użytku będzie istotnym krokiem mającym na celu rozwój przedsiębiorstwa oraz ugruntowanie pozycji na lokalnym rynku jako producenta wyrobów z tworzyw sztucznych dedykowanych branży kosmetycznej, automotive oraz AGD. Warto podkreślić, że realizacja inwestycji jest możliwa dzięki wsparciu udzielonemu przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną, która aktywnie działa na rzecz małych i średnich biznesów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU