SmallGIS wybuduje halę i laboratorium montażowe w Krośnie

SmallGIS przygotowuje się do budowy hali oraz laboratorium montażowego, które będzie posiadało dostęp do pasa startowego. Realizacja tego projektu jest elementem większej, kompleksowej inwestycji i pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala będzie posiadała również zaplecze socjalne 

Wysokość budynku przekroczy nieco 9 metrów, a jego łączna powierzchnia sięgnie 2065 m2. Na halę przeznaczono 1653 m2, natomiast pozostała część zostanie zaadaptowana na zaplecze o charakterze biurowo – socjalnym. Znajdą się w nim pomieszczenia dla pracowników administracyjnych, co ułatwi zarządzanie placówką. Przedsięwzięcie obejmuje także wykonanie infrastruktury drogowej, technicznej oraz zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Dla firmy SmallGIS tworzonej przez ekspertów z dziedziny Teledetekcji Satelitarnej i Lotniczej oraz fotogrametrii, która słynie z produkcji zaawansowanego technologicznie oprogramowania GIS, to ważny krok na drodze do dalszego rozwoju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane