Słodka inwestycja. W Skierniewicach powstanie fabryka ciastek

Prace związane z budową fabryki ciastek zlokalizowanej w Skierniewicach zmierzają ku końcowi. W nowoczesnej hali już wkrótce ruszy produkcja, a przedstawiciele inwestora, którym jest spółka Moderno Concept, śmiało deklarują, że będzie to pierwszy tego rodzaju zakład w Polsce – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład produkcyjny stanie się impulsem dla lokalnego rynku pracy

Na czym polega wyjątkowość obiektu? Słodycze będą powstawać z surowców pozyskiwanych od lokalnych dostawców, co pozwoli na przyspieszenie rozwoju licznych przedsiębiorstw. Wykorzystywane będą do tego specjalne receptury, które stanowią gwarancję doskonałego smaku i wysokiej jakości. Wiadomo już, że w asortymencie znajdą się: kruche ciastka, wafle, pierniki, krówki oraz chrupki. Będą sprzedawane nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Oddanie fabryki do użytku stanie się impulsem dla lokalnego rynku pracy, gdyż zatrudnienie znajdzie w niej około 120 osób. Czy skierniewicka marka odniesie sukces? Czas pokaże, pozostaje więc śledzić dalsze losy tej inwestycji! 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane