Skrzypczyk Trans inwestuje w nowoczesne centrum logistyczne przy autostradzie A4

Firma transportowa z ponad 30-letnim doświadczeniem Skrzypczyk Trans planuje budowę nowego centrum logistycznego w Strefie Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd. Kompleks zlokalizowany będzie w bliskim sąsiedztwie autostrady A4. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego centrum logistycznego

Nowe centrum logistyczne firmy Skrzypczyk Trans będzie miało powierzchnię blisko 16 tys. mkw. Równolegle powstanie infrastruktura taka jak stacja paliw oraz usługi dla samochodów. Formalności związane z budową obiektu już ruszyły. Dotychczas Skrzypczyk Trans działał głównie w Szymiszowie pod Strzelcami Opolskimi, gdzie znajdowała się centrala firmy. Jednak możliwości rozwoju firmy w tym miejscu są ograniczone ze względu na wielkość działki. Z tego też względu firma zdecydowała o wybudowaniu nowego obiektu w Strefie Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd. O wyborze tej lokalizacji przesądziła bliskość autostrady A4, a także korzystne ulgi podatkowe. Obecnie w Strefie Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd swoją działalność prowadzi już ponad 20 firm z różnych branż, m.in. automotive, a kolejne inwestycje wciąż są w trakcie budowy.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z, rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane