Skandynawski fundusz NREP planuje przejąć polskiego dewelopera magazynowego

Skandynawski fundusz NREP planuje duże przejęcie na polskim rynku hal magazynowych. Fundusz planuje kupić jednego z największych deweloperów na nasyzm rynku, czyli 7R. - informuje JARTOM Real Estate

Duże przejęcie na polskim rynku magazynowym

Skandynawski fundusz NREP Nordic Strategies Fund V Limited Partnership wszedł na rynek polski w 2021 roku i od tego czasu sukcesywnie zwiększa portfolio hal magazynowych na wynajem. Teraz NREP chce przejąć jednego z najważniejszych polskich deweloperów i zarządców nieruchomości magazynowych, czyli 7R. 2 lata temu ten sam fundusz kupił innego polskiego dewelopera, a mianowicie BIK SA. Polska jest pierwszym rynkiem, poza rodzimym, skandynawskim, na który wszedł NREP. Obecnie fundusz zarządza aktywami o łącznej wartości 19,8 mld euro. Z kolei 7R to ważny gracz na polskim rynku obiektów magazynowych, który od początku działalności wybudował 1,8 mln mkw. hal magazynowych, zarówno w postaci wielkopowierzchniowych parków magazynowych, jak i pod marką miejskich magazynów 7R City Flex.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane