Signify inwestuje w polską produkcję i otwiera czwartą fabrykę w Pile

2021-12-07
Signify inwestuje w polską produkcję i otwiera czwartą fabrykę w Pile

Signify sukcesywnie rozwija działalność i inwestuje w kolejny zakład produkcyjny na terenie Piły. W fabryce produkowane będą oprawy profesjonalne do wielu segmentów rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy zakład w Pile

Nowy zakład Signify zlokalizowany jest w Pile i zajmuje aż 11,5 tys. mkw powierzchni, która została w pełni przystosowana do specyficznych wymagań produkcyjnych oraz logistycznych. W obiekcie produkowane będą oprawy profesjonalne do użytku wewnętrznego, które są powszechnie wykorzystywane w sklepach, czy halach wielkopowierzchniowych. Fabryka będzie co roku wypuszczać ponad 1 600 modeli z portfolio produktowego Signify. Decyzja o budowie nowego zakładu podyktowana była rozwojem działalności, a także globalnym kryzysem związanym z zerwaniem łańcucha dostaw. Otwarcie kolejnego zakładu w Polsce pozwoli na skrócenie czasu dostaw oraz uniknięcie przestojów w produkcji. Pozwoli również szybko reagować na zmieniające się potrzeby klientów. Jedną z misji Signify jest dbałość o środowisko naturalne. Dlatego też nowo wybudowany w Pile obiekt w pełni odpowiada standardom zrównoważonej gospodarki, a systemy techniczne oraz procesy produkcyjne zostały zoptymalizowane pod względem redukcji emisji CO2. Ponadto fabryka została wyposażona w oczyszczalnię ścieków dla linii lakierni proszkowej, aby w pełni zneutralizować wpływ produkcji na środowisko naturalne.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU