Sieć handlowa RTV EURO AGD wynajmuje powierzchnię magazynowo – biurową w 7R Park Lublin

2021-04-01
Sieć handlowa RTV EURO AGD wynajmuje powierzchnię magazynowo – biurową w 7R Park Lublin

RTV EURO AGD powiększa swoje zaplecze magazynowe i decyduje się na wynajęcie powierzchni magazynowo – biurowej wchodzącej w skład kompleksu 7R Park Lublin. Ten ważny pod względem biznesowym krok zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i umożliwi optymalizację realizacji zamówień – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa powierzchnia magazynowo – biurowa kluczem do rozwoju

Wynajęta powierzchnia posiada charakter przeładunkowy i posłuży do obsługi lokalnego rynku. Uwzględnione zostały także indywidualne potrzeby konsumenta. Przedstawiciele 7R Park Lublin przygotowali dla RTV EURO AGD specjalny moduł o konkretnej głębokości, liczbie doków i przyległych parkingów. Wszystko po to, by jego użytkowanie było jak najbardziej efektywne. Warto podkreślić, że nie jest to pierwsza tego rodzaju transakcja zawierana między tymi dwoma podmiotami. O ciągłości współpracy przesądziła znakomita lokalizacja gwarantująca dostęp do dróg ekspresowych oraz odległość dzieląca obiekt od obwodnicy Lublina, która wynosi jedyne 3 km.
Wolne powierzchnie magazynowe w parkach 7R znajdziesz tutaj>>

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU