Shobi Craft rozbudował fabrykę w Ostaszewie

Shobi Craft kontynuuje dynamiczny rozwój i ponownie inwestuje w rozbudowę swojej fabryki położonej w Ostaszewie, nieopodal Torunia. Tym razem w ramach przeprowadzonych działań obiekt powiększył się o dodatkową powierzchnię magazynową, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn pozwoli zakładowi działać efektywniej

Generalnym wykonawcą odpowiadającym za ten projekt była firma Urbański, która podeszła do swojego zadania kompleksowo. Najpierw opracowała projekt, a następnie przekuła wizję w rzeczywistość. Należący do Shobi Craft zakład powstał w 2007 roku i był pierwszą tego rodzaju europejską placówką należącą do japońskiej marki. Kolejne lata sprzyjały realizowaniu nowych przedsięwzięć mających na celu wzrost mocy wytwórczych i zwiększenie konkurencyjności. Przedstawiciele fabryki, która początkowo zajmowała się dostarczaniem na rynek urządzeń RTV, podjęli decyzję o spróbowaniu swoich sił w produkcji kamizelek kuloodpornych oraz masek ochronnych FFP3 i FFP2. Co jeszcze przyniesie przyszłość? Czas pokaże!

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane