Shein współpracuje z GLP aby uruchomić nowe centrum dystrybucji

Marka Shein wynajęła powierzchnię magazynową sięgającą 40 000 m2, która stanowi część kompleksu GLP Wrocław V Logistics Centre. Ten krok został starannie przemyślany i ma na celu przygotowanie do uruchomienia nowego centrum dystrybucji na Europę Środkowo – Wschodnią – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny ułatwią rozwój Shein

Wybór tego obiektu był nieprzypadkowy, bowiem nieruchomość oferuje wysokiej klasy magazyny dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Przewidziano wdrożenie w nim rozwiązań pozwalających na spore oszczędności energii, dachy zaprojektowano tak, by możliwe było zamontowanie na nich paneli fotowoltaicznych. Istotnym atutem jest także lokalizacja w niewielkiej odległości od węzła drogi S8, który pozwala na szybkie dotarcie do autostrady A8 i A4. Bez wątpienia zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Shein to przedsiębiorstwo działające w branży e-commerce na międzynarodową skalę, koncentrujące się na sprzedaży odzieży i akcesoriów. Aktualnie zatrudnia około 10 tysięcy pracowników. Wraz z uruchomieniem polskiego centrum dystrybucyjnego liczba ta wzrośnie. JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe GLP. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane