Servitech wybuduje halę produkcyjną wraz z zapleczem biurowo – socjalnym by wdrożyć nowoczesną technologię

2022-03-10
Servitech wybuduje halę produkcyjną wraz z zapleczem biurowo – socjalnym by wdrożyć nowoczesną technologię

Servitech przygotowuje się do budowy hali produkcyjnej dysponującej zapleczem o charakterze biurowo – socjalnym. Inwestycja zostanie zrealizowana w Boguchwale, gdzie wybrano już działkę na której powstanie ta nieruchomość – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali sposobem na zwiększenie konkurencyjności firmy 

Plany obiektu uwzględniają zamontowanie na jego dachu instalacji fotowoltaicznej, co pozwala stwierdzić, że będzie on przyjazny środowisku. W części biurowej znajdą się liczne przeszklenia, będzie więc ona nie tylko funkcjonalna ale i atrakcyjna wizualnie. Umieszczenie jej w sąsiedztwie hali produkcyjnej zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych, z kolei przestrzeń socjalna zapewni personelowi komfortowe warunki. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest wdrożenie technologii wytwarzania elektrycznych pras wraz z systemem diagnostyki oraz monitorowania. To istotny krok na drodze rozwoju firmy Servitech, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla sektora przemysłu i może pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU