Serpol Cosmetics rozbuduje swój zakład produkcyjny. Czy to sposób na podbicie nowych rynków?

2021-07-27
Serpol Cosmetics rozbuduje swój zakład produkcyjny. Czy to sposób na podbicie nowych rynków?

Zapadła decyzja o rozbudowie zlokalizowanego w Mieścisku zakładu należącego do firmy Serpol Cosmetics. Inwestycja zaowocuje dodatkową powierzchnią o charakterze produkcyjnym i magazynowym, która sięgnie aż 18 500 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa hali pomoże w zwiększeniu wydajności przedsiębiorstwa

Szacuje się, że rozpoczęte już prace związane z rozbudową fabryki dobiegną końca już w październiku bieżącego roku. Ich efektem będzie dwukrotne powiększenie hali, w której uzyskane miejsce umożliwi instalację i uruchomienie nowoczesnych linii produkcyjnych. Dzięki nim firma będzie mogła wytwarzać kosmetyki oraz chemię gospodarczą, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem między innymi wśród dużych sieci handlowych. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz systematyczne wdrażanie kolejnych innowacji, z których słynie marka. Doceniają to klienci, na co najlepszym dowodem jest fakt, że Serpol Cosmetics prowadzi działalność na 30 rynkach europejskich i azjatyckich. Za realizację przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie hali odpowiedzialna jest firma W.P.I.P., która pełni rolę generalnego wykonawcy. Można przypuszczać, że to nie ostatnia inwestycja tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU