SelfMaker modernizuje hale w Chechle koło Łodzi

2021-05-10
SelfMaker modernizuje hale w Chechle koło Łodzi

SelfMaker, producent urządzeń samoobsługowych, zakupił hale produkcyjne w Chechle koło Łodzi i dostosował je do własnych potrzeb. Nowy obiekt pozwoli firmie zwiększyć moce przerobowe nawet dziesięciokrotnie.- informuje JARTOM Real Estate.

Modernizacja hali

SelfMaker to podmiot specjalizujący się w produkcji takich urządzeń jak samoobsługowych jak infokioski i kasy. Producent zdecydował się na zakup istniejącego kompleksu budynków w Chechle i ich modernizację oraz przystosowanie do własnych potrzeb produkcyjnych. Firma chciała skrócić czas inwestycji oraz jak najszybciej rozpocząć działalność w nowym miejscu. Ponadto firma zajmuje się produkcją urządzeń wpisujących się w miejską tkankę, więc adaptacja już istniejących budynków idealnie wpisuje się w główne motto firmy. Obecnie już dwie trzecie głównej hali zostało zmodernizowane, a w przyszłości inwestor planuje postawienie własnego kontenerowego biura, magazynu szybkiego składowania oraz otwarcie show roomu, w którym będą prezentowane produkty firmy. Nowy obiekt wyposażony zostanie w nowoczesną lakiernię, stalownię oraz montownię. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Przy najmie lub zakupie hal przez JARTOM Real Estate zaoferujemy korzystne warunki finansowe i pozafinansowe. 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym skutkuje wypracowaniem unikalnej oferty hal na wynajem i na sprzedaż. Państwa sukces to nasz sukces.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU