Segro Poland inwestuje w nowy kompleks produkcyjno – magazynowy

Segro Poland wkrótce zyska nowy kompleks o charakterze produkcyjno – magazynowym, który powstanie w Ksawerowie koło Łodzi. Poczyniono już ważny krok mający na celu realizację tego przedsięwzięcia – zależna od dewelopera spółka Abrusco złożyła stosowny wniosek o wydanie pozwolenia na budowę – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny w centralnej części kraju

Zgodnie z przyjętymi planami, w ramach inwestycji powstanie kilka hal o kubaturze przekraczającej 380 000 m3 oraz cała niezbędna infrastruktura techniczna. Hale będą oferowały wysokiej klasy powierzchnie magazynowe i produkcyjne dedykowane firmom prowadzącym działalność w różnych branżach. Dogodna lokalizacja pozwoli najemcom na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu. Segro słynie z nieruchomości, które odpowiadają na aktualne potrzeby rynku i zapewniają komfort użytkowania klientom. Śmiało można więc stwierdzić, że kompleks, który zaprojektował architekt Adam Krzekotowski, będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Hale na wynajem Segro oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane