Schrack Technik Polska powiększa zaplecze magazynowe i kontynuuje współpracę z Prologis Park Warsaw II

2023-01-18
Schrack Technik Polska powiększa zaplecze magazynowe i kontynuuje współpracę z Prologis Park Warsaw II

Firma Schrack Technik Polska nie tylko przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej w Prologis Park Warsaw II ale i podwoiła ją, co z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w usprawnieniu wielu procesów logistycznych. Wiadomo już, że ten kompleks będzie dla marki miejscem pracy przez pięć kolejnych lat – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny, które cieszą się dużą popularnością

Aktualnie magazyny, które Schrack Technik Polska posiada do swojej dyspozycji mają metraż wynoszący 6700 m2. Służą one do rozwijania centrum dystrybucyjnego, STORE oraz showroomu. Dlaczego wybór padł akurat na tę nieruchomość? Sporym atutem przemawiającym na jej korzyść jest bardzo dobra lokalizacja w stolicy kraju. Nieopodal znajduje się trasa S8 oraz autostrada A2, dzięki czemu można cieszyć się zoptymalizowanym transportem. Zaledwie 12 km dzieli również obiekt od lotniska. Schrack Technik Polska to producent rozwiązań z zakresu transmisji danych teletechnicznych oraz rozdziału energii elektrycznej, który prowadzi międzynarodową działalność koncentrującą się głównie na klientach z Europy wschodniej i centralnej. Hale na wynajem Prologis oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU