Scandinavian Baby z nową halą produkcyjno – magazynową

Scandinavian Baby otrzyma do swojej dyspozycji nową halę o charakterze produkcyjno – magazynowym. Nieruchomość powstanie w województwie mazowieckim, a konkretnie, w miejscowości Łubna – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych

Wykonanie projektu zamiennego oraz jego realizację powierzono doświadczonemu wykonawcy, firmie MCM Project. Efektem nawiązanej współpracy będzie obiekt o powierzchni, która wyniesie niespełna 2 200 m2. Połączenie powierzchni produkcyjnej i magazynowej pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Nie da się również ukryć, że dzięki tej inwestycji marka zwiększy swoje moce wytwórcze i zyska to, co potrzebne do dalszego i dynamicznego rozwoju. Scandinavian Baby to dystrybutor artykułów dla dzieci takich marek, jak między innymi: Baby Dan, iCandy, czy Elodie Details.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane