Scandia Cosmetics przenosi działalność. Gdzie wybuduje nową halę?

2021-06-08
Scandia Cosmetics przenosi działalność. Gdzie wybuduje nową halę?

Scandia Cosmetics przeniesie swoją działalność do Niepołomic, gdzie wybuduje nową halę o charakterze produkcyjno – magazynowym. Przedsięwzięcie będzie możliwe dzięki pozytywnej decyzji o wsparciu wydanej przez Krakowski Park Technologiczny w ramach Polskiej Strefy Inwestycji – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa nowej hali istotnym krokiem na drodze do rozwoju 

Hala, którą wybuduje Scandia Cosmetics posłuży kontynuowaniu działalności, którą firma zajmuje się już od trzydziestu lat. W obiekcie, przy zastosowaniu nowoczesnych linii produkcyjnych, powstawać będą naturalne kosmetyki wysokiej jakości. Zaplecze magazynowe umożliwi ich składowanie w odpowiednich, ściśle określonych warunkach. Cała inwestycja będzie kosztować przedsiębiorstwo przynajmniej cztery miliony złotych. Znaczącą pomocą w jej realizacji jest pomoc otrzymana ze strony Krakowskiego Parku Technologicznego, na mocy której firma otrzyma ulgę podatkową. Teren pod budowę został wybrany nieprzypadkowo, bowiem Niepołomice stają się coraz atrakcyjniejsze z biznesowego punktu widzenia. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU