Scaff Load przebuduje swoją halę magazynową

Scaff Load przygotowuje się do sporego przedsięwzięcia polegającego na przebudowie hali magazynowo – ekspozycyjnej. Oprócz tego spółka zauważalnie powiększy też zaplecze o charakterze socjalno – administracyjnym, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i wzrost efektywności zarządzania obiektem – informuje JARTOM Real Estate.

Przebudowa hali pozwoli na wdrożenie nowego systemu

Hala zostanie zmodernizowana, a sposób jej użytkowania ulegnie zmianie. Dzięki temu, że zostanie do niej dobudowany piętrowy obiekt biurowy, całość stanie się zakładem usługowym. Co za tym idzie, możliwe stanie się uruchomienie w nim produkcji. W nieruchomości zostaną zastosowane nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Mowa tutaj o oświetleniu LED i module służącym do sterowania temperaturą. Warto podkreślić, że realizacja tej inwestycji pozwoli firmie na wdrożenie innowacyjnego systemu Scaff Load, którego zadaniem jest kontrola i monitorowanie obciążeń konstrukcji rusztowań. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane