Samsung i BSH zainwestują w budowę fabryk w Polsce? To coraz bardziej prawdopodobne

2021-11-18
Samsung i BSH zainwestują w budowę fabryk w Polsce? To coraz bardziej prawdopodobne

Coraz więcej wskazuje na to, że w Polsce zostaną wybudowane nowe fabryki specjalizujące się w produkcji urządzeń AGD. Wśród potencjalnych inwestorów zainteresowanych realizacją tego rodzaju przedsięwzięć znajdują się tak znane marki jak Samsung czy BSH – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładów produkcyjnych korzyścią dla gospodarki i polskiego rynku pracy

Choć przedstawiciele marki Samsung oficjalnie nie komentują wspomnianych informacji, z doniesień wynika, że rozważają budowę zakładu produkcyjnego w którym powstawać będą suszarki do ubrań oraz lodówki. BSH odpowiadający za sprzęty Siemens oraz Bosch nie zdradza przedmiotu działalności fabryki, wiadomo jednak, że na teren pod jej budowę wybrano Dolny Śląsk. Warto podkreślić, że w Polsce nie brakuje tego rodzaju obiektów. Nasz kraj odpowiada za 35% całej produkcji AGD w Unii Europejskiej, a zapotrzebowanie na sprzęt z tej kategorii systematycznie rośnie, stwarzając spory potencjał biznesowy. Nie dziwi więc fakt, że przybywa zagranicznych inwestorów, których działania przynoszą krajowej gospodarce wiele korzyści. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU