Samsung Electronics stawia na rozwój w Polsce i inwestuje w rozbudowę fabryk we Wronkach

2022-02-09
Samsung Electronics stawia na rozwój w Polsce i inwestuje w rozbudowę fabryk we Wronkach

Samsung Electronics przygotowuje się do rozbudowy zakładów produkcyjnych zlokalizowanych we Wronkach. Na zrealizowanie całego przedsięwzięcia ten koreański producent o międzynarodowej renomie przeznaczy ponad 600 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa zakładów produkcyjnych pozwoli na utworzenie nowych miejsc pracy

Celem firmy jest zwiększenie mocy wytwórczych fabryki zajmującej się produkcją lodówek i pralek. Wiąże się to z ważnym impulsem dla lokalnego rynku, którym jest utworzenie nowych miejsc pracy. Zatrudnienie znajdzie 60 dodatkowych osób, które dołączą do personelu jaki aktualnie liczy nieco ponad 2 tysiące pracowników. Warto podkreślić, że dużym wsparciem w rozwoju będzie otrzymanie specjalnego grantu przyznawanego przez rząd, który zostanie przekazany przedsiębiorstwu w 2025 roku. Jest to możliwe dzięki programowi polegającemu na wspieraniu projektów posiadających szczególne znaczenie dla krajowej gospodarki. Nie da się ukryć, że produkcja urządzeń dużego AGD stanowi jej istotny element. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU