Salamander rozbuduje swój zakład produkcyjny. Co dzięki temu zyska?

2021-06-30
Salamander rozbuduje swój zakład produkcyjny. Co dzięki temu zyska?

Firma Salamander Window & Door Systems, we współpracy z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną zdecydowała o rozbudowie swojego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego we Włocławku. W ramach tej wartej 78,5 miliona złotych inwestycji powstanie hala produkcyjna, magazyn oraz plac składowy – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala produkcyjna i magazyn pozwolą na rozwój działalności

Wybudowanie hali produkcyjnej jest krokiem wpisującym się w strategię przedsiębiorstwa, która zakłada podwojenie obrotów do 2030 roku. Dodatkowa powierzchnia magazynowa ułatwi składowanie towarów we właściwych warunkach, co przełoży się na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Firma konsekwentnie dąży do poszerzenia zasięgu swoich działań, wdrażając nowe rozwiązania i montując silosy. Nic więc dziwnego, że zyskała miano największego inwestora we Włocławku. Można przypuszczać, że dalszy rozwój Salamander Window & Door Systems zaowocuje stworzeniem kolejnych miejsc pracy, stanowiąc tym samym istotny impuls dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU