SaMASZ rozwija się w kierunku Przemysłu 4.0 dzięki nowej hali magazynowo-laserowej i inwestycjom

Firma SaMASZ właśnie otworzyła nową halę magazynowo-laserową. To kolejny krok producenta w stronę Przemysłu 4.0.- informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego obiektu magazynowego

Koszt budowy nowej hali wyniósł 11 mln zł, a inwestycje w park maszynowy sięgnęły 51 mln zł. SaMASZ produkuje maszyny od blisko 40 lat i zatrudnia około 1000 pracowników. Nowo wybudowana hala została wyposażona w automatyczny magazyn stali, wycinarki laserowe oraz prasy do gięcia metalu, co znacznie przyspieszy i poprawi jakość procesów produkcyjnych. To nie koniec inwestycji, gdyż SaMASZ planuje również wydać kolejne 12,6 mln zł, m.in. na farmę fotowoltaiczną i nowe urządzenia do obróbki metali. Producent maszyn rozwija się również w obszarze badań i rozwoju, współpracując z najlepszymi polskimi uniwersytetami i instytutami. Obecnie firma działa na ponad 70 rynkach na całym świecie, a jej przychody dynamicznie rosną. Nowa hala umożliwi dalszy rozwój działalności i zwiększenie produkcji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane