STM Pack z nową halą produkcyjną w Złocieńcu

2022-06-15
STM Pack z nową halą produkcyjną w Złocieńcu

Spółka STM Pack podjęła decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej w Złocieńcu. Ten krok podjęto po to, by móc kontynuować strategię dynamicznego rozwoju i wdrożyć na rynek innowacyjne maszyny rozlewnicze dedykowane branży piwowarskiej oraz mleczarskiej, co zaowocuje wzrostem konkurencyjności marki – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali przyniesie spółce wiele korzyści

Inwestycja będzie posiadała kompleksowy charakter, gdyż oprócz budowy hali przewidziano również rozbudowę obecnie istniejącego obiektu, zagospodarowanie terenu przyległego oraz wykonanie wszelkich niezbędnych przyłączy i instalacji zewnętrznych. Przedstawicielom przedsiębiorstwa zależy na czasie, dlatego wybrany wykonawca będzie posiadał dziesięć miesięcy na wywiązanie się z powierzonych mu obowiązków. Cały projekt zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozyskaniem nowych klientów. STM Pack to firma, która powstała w 1981 roku i od tego czasu sukcesywnie poszerza profil swojej działalności. Specjalizuje się głównie w projektowaniu i implementowaniu nowych technologii wykorzystywanych w branży spożywczej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU