SPC EU inwestuje w budowę zakładu produkcyjnego pod Poznaniem

2021-03-17
SPC EU inwestuje w budowę zakładu produkcyjnego pod Poznaniem

W Plewicach, nieopodal Poznania, powstanie nowoczesny zakład produkcyjny specjalizujący się w wytwarzaniu mieszanek na bazie polipropylenu. Za jego budowę odpowiedzialny jest japoński koncern Sumika Polymer Compounds Europe, który podjął się realizacji tej inwestycji podzielonej na kilka etapów – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakład produkcyjny i hale magazynowe najwyższej klasy. 

Pierwszy z nich ma dobiec końca w 2022 roku i umożliwić tym samym uruchomienie produkcji oraz stworzyć miejsca pracy dla trzydziestu osób. Jego efektem będzie powstanie fabryki o powierzchni sięgającej blisko 5 500m2 wyposażonej w dwie linie produkcyjne. Ponadto koncern wybuduje również hale magazynowe przeznaczone do składowania towarów. Lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo. Wpisuje się w strategię przedsiębiorstwa, która polega na umieszczaniu zakładów wytwórczych w niedalekiej odległości od partnerów biznesowych, którymi są przede wszystkim firmy z branży motoryzacyjnej. To rozsądne posunięcie, które pozwala na usprawnienie procesów logistycznych i utrzymanie płynnego transportu, który generuje niskie koszty.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU