SPAR rozbudowuje centrum dystrybucyjne w Czeladzi

Duża inwestycja firmy SPAR będącej właścicielem sieci sklepów spożywczych działających na terenie całej Polski. Firma zdecydowała się na rozbudowę centrum logistycznego działającego w Czeladzi. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa centrum dystrybucyjnego SPAR

SPAR zyskał aż 5 tys. mkw dodatkowej powierzchni magazynowej, w wyniku czego obecnie dysponuje aż 13 tys. mkw w centrum logistycznym MLP Czeladź. Ponadto firma planuje kolejną rozbudowę hali, po której SPAR Polska zajmować będzie aż 20 tys. mkw w obiekcie. Nowe hale dla SPAR zostaną dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy związanych z magazynowaniem i dystrybucją artykułów spożywczych. Park logistyczny MLP Czeladź rozwija się bardzo dynamicznie. Co więcej, cały czas istnieje możliwość jego dalszej rozbudowy, co zapewnia najemcom dużą elastyczność i możliwości zwiększenia skali prowadzonej w obiekcie działalności. Deweloper jest w stanie dostarczyć nową powierzchnię już po 7 miesiącach od podpisania umowy. Inną zaletą tego parku logistycznego jest jego świetna lokalizacja oraz dostęp do dobrej infrastruktury drogowej. Dla firm działających w branży spożywczej wysoka efektywność dostaw jest kluczowa w codziennej działalności. Aby ją osiągnąć, konieczne jest posiadanie efektywnego, dobrze skomunikowanego centrum dystrybucyjnego.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane