SMAY wybuduje nową siedzibę swojej firmy oraz zaawansowaną technologicznie fabrykę

2021-04-06
SMAY wybuduje nową siedzibę swojej firmy oraz zaawansowaną technologicznie fabrykę

Polska firma SMAY stawia na dynamiczny rozwój i inwestuje w budowę dwóch obiektów  - nowej siedziby oraz zaawansowanej technologicznie fabryki. Wybrano już generalnego wykonawcę i przygotowano plac zlokalizowany w Podłężu do rozpoczęcia prac – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny i hale produkcyjne poddane automatyzacji

Plany obejmują powstanie zakładu o charakterze produkcyjno – magazynowym, który będzie posiadał powierzchnię 18 500 m2 i przylegającego do niego laboratorium, a także budynku biurowego składającego się z czterech kondygnacji o łącznym metrażu sięgającym 4 500 m2. Około 1 850 m2 przeznaczono na część socjalną. Wykonana zostanie kompleksowa infrastruktura drogowa, a sąsiadujący z obiektem teren zostanie zagospodarowany tak, by uczynić go funkcjonalnym i atrakcyjnym wizualnie. Warto podkreślić, że linie produkcyjne zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt, nie zabraknie też hal magazynowych wysokiego składowania. Większość zadań związanych zarówno z produkcją, jak i magazynowaniem towarów zostanie poddanych automatyzacji, co przyczyni się do usprawnienia procesów logistycznych. Na dachu budynku znajdzie się imponujący taras. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i zweryfikujemy z bieżącą sytuacją na rynku. Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana jest w nią szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU