SMAY wybuduje fabrykę w Podłężu. Co jeszcze obejmie ta inwestycja?

2022-04-07
SMAY wybuduje fabrykę w Podłężu. Co jeszcze obejmie ta inwestycja?

SMAY przygotowuje się do realizacji inwestycji o kompleksowym charakterze, która obejmie budowę fabryki systemów wentylacji, obiektu biurowego, magazynu oraz laboratorium o charakterze badawczo – rozwojowym. Łączna powierzchnia nieruchomości przekroczy 21 000 m2, a na lokalizację wybrano tereny wchodzące w obszar Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej w Podłężu – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowany zakład produkcyjny będzie bazował na nowoczesnych technologiach

Przedsięwzięcie imponuje swoim rozmachem oraz starannie przemyślanymi planami samej konstrukcji, jak i działań, które będą miały miejsce w fabryce. Dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych obiekty będą posiadały charakter przyjazny środowisku. Firma położy również nacisk na automatyzację, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Wdrożone zostanie specjalne oprogramowanie służące do zarządzania produkcją i nie tylko. Istotną rolę w efektywnym funkcjonowaniu placówki odegrają również magazyny wysokiego składowania, które pozwolą na maksymalizację wykorzystania powierzchni. Dużym atutem jest lokalizacja – jedyne 20 kilometrów dzieli ją od Krakowa. Wszystko wskazuje na to, że ta inwestycja będzie dla firmy SMAY dużą szansą na rozwój. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU