SK Group inwestuje na terenie Katowickiej SSE

2021-06-28
SK Group inwestuje na terenie Katowickiej SSE

SK hi-tech battery materials Poland zakupiła działkę na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z zamiarem budowy zakładu produkcyjnego.- informuje JARTOM Real Estate

Koreański gigant inwestuje w Polsce

SK hi-tech battery materials Poland to spółka należąca do SK Group, jednej z największych firm technologicznych działających w Korei Północnej. Firma specjalizuje się w produkcji separatorów do akumulatorów litowo-jonowych (LiBS), wyświetlaczy obrazów i nowoczesnych urządzeń informatycznych. Od lat działając na rynku i dostarczając zróżnicowane i niestandardowe rozwiązania firma wyrobiła sobie renomę, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Zakup nieruchomości na terenie SSE oraz planowana inwestycja pomoże osiągnąć cele zawarte w planach długoterminowych firmy, oraz zwiększyć ekspansję na rynki europejskie. Na działce o powierzchni 40 ha powstanie nowoczesny zakład produkcyjny, który docelowo zatrudniać będzie 800 pracowników. SK hi-tech battery materials Poland zainwestuje aż 4 mld zł w budowę fabryki, w której produkowane będą separatory do baterii litowo-jonowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU