SEGRO wynajmuje powierzchnię magazynową firmie Transmec Poland

2021-02-24
SEGRO wynajmuje powierzchnię magazynową firmie Transmec Poland

Firma Transmec Poland zyska 2500 m2 powierzchni magazynowej w parku logistycznym SEGRO Logistics Park Gliwice. W wyniku tej transakcji przedsiębiorstwo otrzyma możliwość prowadzenia większości swoich działań właśnie z tego magazynu o dogodnej lokalizacji – informuje JARTOM Real Estate. Decydującym czynnikiem, który przekonał Transmec Poland do nawiązania współpracy z SEGRO jest nie tylko znakomite położenie ale także wysoka jakość oferowanej powierzchni magazynowej. Jest ona dostosowana do potrzeb klientów, zaprojektowana przy pomocy nowoczesnych rozwiązań usprawniających wiele procesów logistycznych i umożliwia efektywne składowanie towarów oraz zarządzanie produktami. Infrastruktura na wysokim poziomie a także profesjonalna obsługa, zwiększają prawdopodobieństwo tego, że przedsiębiorstwo w przyszłości wynajmie kolejny obiekt. Transmec Poland, część Transmec Group, jest bowiem dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo – logistyczną, która prowadzi działalność o międzynarodowym charakterze. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.
Misja firmy zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana jest w nią szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU