SEGRO stawia na nowe technologie oraz ekologię

2021-09-17
SEGRO stawia na nowe technologie oraz ekologię

Rynek magazynowy w Polsce rośnie w siłę i zgodnie z przewidywaniami ekspertów, nie grozi mu nadpodaż. Ponadto, rosnąca popularność zakupów online sprawia, że rynek wciąż ma ogromny potencjał dalszego rozwoju. W tak sprzyjającym otoczeniu gospodarczym, giganci obecni na rynku, stawiają na nowe rozwiązania proekologiczne oraz na cyfryzację i PropTech.- informuje JARTOM Real Estate 

Intensywny rozwój SEGRO

SEGRO to deweloper działający na polskim rynku od 16 lat, który specjalizuje się w budowie i wynajmie parków logistycznych i przemysłowych. Jest właścicielem oraz zarządcą nowoczesnych obiektów magazynowo-produkcyjnych o łącznej powierzchni liczącej 1,5 mln mkw. SEGRO na przestrzeni lat intensywnie rozwijał swoją działalność i w rezultacie obecnie zarządza aż 20 parkami logistycznymi rozsianymi po całym kraju, które znajdują się w pobliżu największych szlaków komunikacyjnych i aglomeracji. Aby jeszcze lepiej dopasować się do trendów panujących na rynku oraz wymagań klientów, SEGRO inwestuje w PropTech, czyli nowe technologie w nieruchomościach. Należą do nich m.in. wykorzystywane przez dewelopera systemy monitoringu mediów w chmurze czy system automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Innowacje w tym zakresie usprawniają pracę na magazynie oraz logistykę. W budowanych obiektach SEGRO, obok usprawnień technologicznych stawia na rozwiązania ekologiczne, które gwarantują realne oszczędności, a ponadto pozwalają na zmniejszenie emisji CO2. W parkach magazynowych zarządzanych przez dewelopera montowane są panele fotowoltaiczne oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przy najmie, zakupie lub budowie hal W JARTOM Real Estate  oferuje wybór optymalnego rozwiązania i wsparcie w procesie negocjacji.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU