SEGRO kupuje działkę pod nowy park magazynowy w doskonałej lokalizacji

SEGRO poinformowała o swoich planach dotyczących dużej inwestycji na warszawskich Bielanach. To właśnie tam powstanie liczący 70 tys. mkw obiekt magazynowo-produkcyjny. - informuje JARTOM Real Estate

Duża inwestycja SEGRO

SEGRO, wiodący inwestor w sektorze nieruchomości magazynowych i produkcyjnych, przejął działkę przemysłową na warszawskich Bielanach, gdzie planuje zrealizować nowy projekt magazynowy o imponującej powierzchni 70 tys. mkw. Działka na Bielanach o wielkości 16 ha jest idealnie zlokalizowana i zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Ponadto leży niedaleko od linii metra. SEGRO planuje zrealizować na kupionym terenie nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe, a także miejsce dla centrów danych. Firma posiada już doświadczenie w tym zakresie, jako że w Slough w Wielkiej Brytanii funkcjonuje najstarszy park firmy, w którym znajduje się 29 budynków pod data center o łącznej powierzchni 210 tys. mkw. Inwestycja SEGRO na warszawskich Bielanach jest zgodna z polityką firmy dotyczącą niskoemisyjnego rozwoju. Grunt położony na terenie poprzemysłowym pozwoli ograniczyć ingerencję w środowisko naturalne poprzez ponowne zagospodarowanie obszaru. Firma korzysta również z certyfikowanych materiałów budowlanych i usług lokalnych dostawców. Budynki w parku magazynowym zostaną certyfikowane BREEAM na poziomie minimum Excellent, aby ograniczyć emisję CO2. JARTOM Real Estate oferuje nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne SEGRO na wynajem.   

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane