SEGRO Logistics Park Stryków z nowym najemcą. Kto nim jest?

Park magazynowy SEGRO Logistics Park Stryków zyskał nowego najemcę. Jest nim firma Silverstone Polska, renomowany dystrybutor lekkiego sprzętu służącego do przenoszenia materiałów – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesny magazyn nieopodal Łodzi

Przedsiębiorstwo otrzyma do swojej dyspozycji powierzchnię magazynową i biurową, której wielkość wyniesie około 3500 m2. Jej kompleksowy charakter pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych, a dopasowanie do potrzeb ułatwi optymalizację pracy. Co ciekawe, to właśnie tutaj Silverstone Polska uruchomi swoją nową siedzibę główną. Ta decyzja nie dziwi, bowiem SEGRO Logistics Park Stryków to nowoczesny park zapewniający swoim klientom dostęp do komfortowych i nowoczesnych rozwiązań. Sporym atutem jest lokalizacja w centralnej części Polski. Niewielka odległość od Łodzi i autostrad A1 oraz A2 pozwolą marce czerpać korzyści z dobrze zoptymalizowanego transportu i kontynuować dalszy rozwój. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny SEGRO.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane