SEGRO Logistics Park Gliwice z nowym najemcą. Kto nim jest?

Park logistyczny SEGRO Logistics Park Gliwice zyskał nowego najemcę. To Centrumelektroniki.eu, przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji oraz sprzedaży sprzętów elektronicznych – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn pozwoli usprawnić obsługę logistyczną klientów

Na mocy podpisanej umowy firma otrzyma do swojej dyspozycji powierzchnię magazynową o wielkości 4600 m2 oraz 150 m2 zaplecza o charakterze biurowo-socjalnym. To przestrzeń, która pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Kompletacja i wysyłka produktów zostaną przyspieszone, dzięki czemu marka zyska w oczach klientów i umocni swoją pozycję na rynku. W obiekcie będzie można korzystać z 10 doków przeładunkowych, a jego niekwestionowanym atutem jest również lokalizacja. Park logistyczny znajduje się tuż obok autostrady A4 i drogi krajowej nr 88. Dzięki temu optymalizacja transportu stanie się znacznie prostsza, co dla Centrumelektroniki.eu jest bardzo ważne z uwagi na to, że prowadzi działalność na międzynarodową skalę. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny SEGRO.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane