SEGRO Industrial Park Tychy z nowym najemcą. Jest nim TVM Transport

2022-05-18
SEGRO Industrial Park Tychy z nowym najemcą. Jest nim TVM Transport

Grupa TVM zdecydowała się na wynajęcie 2500 m2 powierzchni magazynowej znajdującej się w SEGRO Industrial Park Tychy 1. Do swojej dyspozycji otrzyma również zaplecze o charakterze biurowo – socjalnym, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi kontrolowanie zadań, które będą tam realizowane – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny w pełni dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności

Zadbano o to, by magazyny przygotowane dla TVM były dostosowane do rodzaju działalności prowadzonej przez grupę, która słynie z kompleksowych usług transportowych oraz spedycyjnych. Powierzchnia będzie więc umożliwiała obsługę pojazdów, których masa przekracza 3,5 tony. Dużym atutem jest dziewięć ramp przeładunkowych i brama dostępna z poziomu 0, co znajdzie odzwierciedlenie w optymalizacji pracy załogi. Przedstawiciele TVM nie kryją, że wybór SEGRO Industrial Park Tychy 1 nie był przypadkowy i że dużą rolę odegrała jego lokalizacja znajdująca się w bliskiej odległości od drogi krajowej oraz centrali marki funkcjonującej w Studzienicach. To krok, który ułatwi dalszy, dynamiczny rozwój grupy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU