SEAT planuje usprawnienie transportu w fabryce przy pomocy dronów

2021-11-10
SEAT planuje usprawnienie transportu w fabryce przy pomocy dronów

SEAT intensywnie pracuje nad projektem, którego celem jest wykorzystanie dronów do transportu części w fabrykach. Efektem całego przedsięwzięcia ma być w pełni autonomiczne dostarczanie komponentów bezpośrednio na linie produkcyjne – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesna technologia usprawni procesy logistyczne w fabrykach

Firmie zależy na tym, by maksymalnie usprawnić wiele procesów logistycznych w swoich fabrykach. Przenoszenie elementów przy pomocy dronów, które nie wymagałyby sterowania, zaowocowałoby oszczędnością czasu i zwiększeniem efektywności pracy bez konieczności angażowania dodatkowego personelu. Aby stało się to możliwe, w dronach umieszczono specjalny system czujników, które sprawiają, że urządzenia są w stanie wykrywać konkretne punkty w hali produkcyjnej. Dalsze plany obejmują wdrożenie rozwiązań służących współpracy dronów zewnętrznych oraz wewnętrznych tak, by zoptymalizować także wymianę towarów z lokalnymi dostawcami. Wiąże się to ze sporymi oszczędnościami – zarówno czasu, jak i pieniędzy. Warto podkreślić, że SEAT jest marką stawiającą na daleko idące innowacje bazujące na nowoczesnych technologiach. Z pewnością to nie ostatni tego rodzaju projekt, który wcieli w życie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU