SEAT planuje usprawnienie transportu w fabryce przy pomocy dronów

2021-11-10
SEAT planuje usprawnienie transportu w fabryce przy pomocy dronów

SEAT intensywnie pracuje nad projektem, którego celem jest wykorzystanie dronów do transportu części w fabrykach. Efektem całego przedsięwzięcia ma być w pełni autonomiczne dostarczanie komponentów bezpośrednio na linie produkcyjne – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesna technologia usprawni procesy logistyczne w fabrykach

Firmie zależy na tym, by maksymalnie usprawnić wiele procesów logistycznych w swoich fabrykach. Przenoszenie elementów przy pomocy dronów, które nie wymagałyby sterowania, zaowocowałoby oszczędnością czasu i zwiększeniem efektywności pracy bez konieczności angażowania dodatkowego personelu. Aby stało się to możliwe, w dronach umieszczono specjalny system czujników, które sprawiają, że urządzenia są w stanie wykrywać konkretne punkty w hali produkcyjnej. Dalsze plany obejmują wdrożenie rozwiązań służących współpracy dronów zewnętrznych oraz wewnętrznych tak, by zoptymalizować także wymianę towarów z lokalnymi dostawcami. Wiąże się to ze sporymi oszczędnościami – zarówno czasu, jak i pieniędzy. Warto podkreślić, że SEAT jest marką stawiającą na daleko idące innowacje bazujące na nowoczesnych technologiach. Z pewnością to nie ostatni tego rodzaju projekt, który wcieli w życie. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU