SANTE z nowym budynkiem produkcyjno – magazynowym. Gdzie on powstanie?

Spółka SANTE podjęła decyzję o zainwestowaniu w nowy budynek o charakterze produkcyjno – magazynowym. Powstanie on w miejscowości Sobolew, w województwie mazowieckim i przyniesie firmie liczne korzyści – informuje JARTOM Real Estate.

Hala produkcyjna, magazyn, a do tego pomieszczenia warsztatowe

Całe przedsięwzięcie ma kompleksowy charakter. Właśnie dlatego w nieruchomości znajdzie się nie tylko część produkcyjna, ale i magazyn, pomieszczenia warsztatowe i techniczne. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. W ramach przeprowadzonych prac, w budynku zostaną wykonane niezbędne instalacje, a teren, który do niego przylega, zostanie zagospodarowany. Warto podkreślić, że dzięki realizacji tego projektu, marka zwiększy swoją innowacyjność i będzie mogła wdrożyć na rynek produkty, będące rezultatem prowadzonych badań. SANTE to renomowany polski producent zdrowej żywności, który rozpoczął swoją działalność już w 1992 roku. W swojej ofercie posiada między innymi: ciastka, batony, kasze, ziarna, napoje roślinne i nie tylko.   

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane