Rządowe wsparcie dla inwestycji w Machowie - nowa hala produkcyjno-magazynowa na terenie TSSE

W Machowie na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (TSSE) planowana jest budowa nowej hali produkcyjno-magazynowej o imponujących rozmiarach. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe możliwości dla biznesu

Nowa hala, która powstanie na terenie TSSE, będzie liczyła aż 11 tys. mkw produkcyjno-magazynowej oraz ponad 800 mkw. powierzchni biurowej. To z pewnością przyciągnie kolejnych przedsiębiorców, którzy zainteresowani są inwestowaniem w tym regionie. Warto zaznaczyć, że budowa hali nie byłaby możliwa bez rządowego wsparcia. Jednym z kluczowych czynników, które zostały wzięte pod uwagę przy decyzji o budowie nowej hali w Machowie, była infrastruktura drogowa. Rządowe wsparcie zostało już wcześniej udzielone w postaci dofinansowania budowy obwodnicy Tarnobrzega oraz ulic na terenie strefy. W najbliższym czasie rozpocznie się również realizacja drogi szybkiego ruchu S74, która umożliwi dogodny dostęp do terenów inwestycyjnych strefy w Tarnobrzegu. Tego typu rozwiązania są niezwykle ważne dla rozwoju biznesu na tym obszarze. Budowa nowej hali produkcyjno-magazynowej w Machowie zostanie zrealizowana w ramach rozszerzenia Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jest to inwestycja, która ma za zadanie przyciągnąć nowe firmy i tworzyć miejsca pracy. Z pewnością budowa tej hali będzie miała ogromny wpływ na rozwój gospodarczy tego regionu. Nie tylko zapewni nowe miejsca pracy, ale również stworzy warunki do rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to, abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane