Rynek magazynowy skorzysta na rozwoju transportu intermodalnego?

2021-08-10
Rynek magazynowy skorzysta na rozwoju transportu intermodalnego?

Wzrasta zapotrzebowanie na nowe magazyny i obiekty o charakterze logistycznym, zwłaszcza na Pomorzu. Jednym z czynników, które to powodują jest intensywny rozwój transportu intermodalnego, czyli tego, który polega na wykorzystaniu dwóch lub większej ilości środków transportu i jednej jednostki ładunkowej na całej trasie – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowych magazynów szansą zarówno dla deweloperów, jak i klientów

Ważnym elementem całego przedsięwzięcia jest modernizacja linii kolejowych w Bydgoszczy, Małaszewiczach oraz na Pomorzu. Inwestowanie w infrastrukturę portową i w szlaki handlowe naturalnie oddziałuje na rynek logistyczny poprzez generowanie większego zainteresowania powierzchniami magazynowymi przeznaczonymi do wynajęcia, jak i na sprzedaż. Nic więc dziwnego, że deweloperzy budują kolejne magazyny, które pozwalają klientom na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zyskanie miejsca niezbędnego do składowania towarów. Jednym z największych przedsięwzięć tego rodzaju jest Pomorskie Centrum Logistyczne. Wszystko wskazuje na to, że unowocześnienie i rozbudowa linii kolejowych przyniesie więcej korzyści, niż można się było spodziewać. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU