Rybnik zyskał nowy, ogromny magazyn soli

W Rybniku wybudowano nowy magazyn soli drogowej o imponujących rozmiarach. Obiekt jest w stanie pomieścić aż 2000 ton tego towaru, dzięki czemu pozwoli miastu na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz należyte zadbanie o bezpieczeństwo kierowców i pieszych – informuje JARTOM Real Estate.

Wartość magazynu oszacowano na prawie 3 miliony złotych

Wymiary nieruchomości to 20 x 25 m, a jej wysokość – 3 m. Konstrukcję tworzą betonowe ściany oraz drewniany dach pokryty bitumicznym gontem. W projekcie uwzględniono szeroki wjazd, który sprawi, że ciężarówki dbające o zaopatrzenie oraz pługi będą mogły bez trudu wjechać do środka. Za realizację tej wartej niespełna 3 miliony złotych inwestycji odpowiedzialna jest firma DMK Inżynieria. Magazyn wzniesiono na terenie bazy Rybnickich Służb Komunalnych, nieopodal drogi regionalnej. Lokalizację wybrano nieprzypadkowo, bowiem dzięki takiemu umiejscowieniu kierowcy będą mogli uzupełniać zapasy soli bez konieczności udawania się do bazy RSK. To oszczędność czasu i pieniędzy. Zgodnie z przewidywaniami, obiekt zostanie w pełni wyposażony już jesienią tego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy. JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane