Ruukki rozbuduje swoją fabrykę o nową linię produkcyjną. Co dzięki temu zyska?

Firma Ruukki zbuduje w swojej fabryce zlokalizowanej w Żyrardowie nową linię produkcyjną, która zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku. Celem tej inwestycji, której wartość szacuje się na 4 miliony Euro, jest efektywne i zoptymalizowane wytwarzanie systemów rynnowych – informuje JARTOM Real Estate.

Profil działalności fabryki zostanie poszerzony

Nowa linia produkcyjna będzie w dużym stopniu zautomatyzowana, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz wzrostem bezpieczeństwa pracowników. Przedstawiciele marki nie ukrywają, że poprzez to przedsięwzięcie pragną zwiększyć konkurencyjność, podwyższyć standardy obsługi klientów oraz poszerzyć profil działalności. Zamówienia realizowane będą znacznie szybciej, a to pozwoli na generowanie większych obrotów. W zakładzie należącym do Ruukki powstają  stalowe pokrycia dachowe, natomiast przygotowywane systemy rynnowe obejmą rury spustowe, rynny i niezbędne akcesoria. To kolejny, istotny krok wpisujący się w realizowaną przez firmę strategię rozwoju.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane