Ruszyły prace mające na celu budowę nowej siedziby firmy Burda

2022-02-21
Ruszyły prace mające na celu budowę nowej siedziby firmy Burda

Firma Burda rozpoczęła prace budowlane, których rezultatem będzie powstanie obiektu pełniącego rolę jej siedziby. Na tereny pod realizację przedsięwzięcia wybrano grunty o powierzchni 2 ha należące do Strefy Aktywności Gospodarczej w gminie Ujazd, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa siedziby firmy powinna dobiec końca jeszcze w tym roku

Zgodnie z przyjętym harmonogramem przewiduje się, że nieruchomość zostanie oddana do użytku już w tym roku. Pozwoli to spółce na usprawnienie wielu procesów logistycznych, będzie także dużą korzyścią dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy. Zostanie bowiem utworzonych od czterdziestu do pięćdziesięciu etatów, a wpływy z tytułu podatków zasilą budżet gminy Ujazd. Burda to prężnie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w produkcji elementów żelbetowych takich jak belki, stropy, słupy oraz mury oporowe. Oprócz niej, we wspomnianej Strefie Aktywności Gospodarczej powstają dwie fabryki należące do ISRI oraz Lech – Plast. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU