Ruszyła rozbudowa fabryki Rockwool w Cigacicach

2021-02-16
Ruszyła rozbudowa fabryki Rockwool w Cigacicach Rockwool, firma zajmująca się produkcją ociepleń oraz izolacji z wełny mineralnej, rozbudowuje swój zakład produkcyjny znajdujący się w Cigacicach. Firma planuje zwiększenie skali produkcji, oraz zatrudnienie 124 pracowników. -informuje JARTOM Real Estate. 

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty firmy Rockwool podjęto decyzję o rozbudowie fabryki działającej pod Zieloną Górą. Dotychczas działały tam trzy linie produkcyjne, które jednak nie zapewniały wystarczających mocy przerobowych. Nowa inwestycja wiąże się z budową nowej hali produkcyjnej liczącej 20 tys. mkw, budową parkingu dla ciężarówek oraz rozbudową dotychczas działającego magazynu wysokiego składowania. Zakończenie robót budowlanych oraz wykończeniowych przewiduje się na 2024 r. Jednakże już w 2022 roku do użytku zostaną oddane nowe linie produkcyjne. Pierwsze zatrudnienia planowane są na przełom roku- w pierwszym rzucie Rockwool zatrudni 70 osób.

Informacje o JARTOM Real Estate


Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU