Ruszyła budowa nowej siedziby firmy Pajor Technology

2021-06-09
Ruszyła budowa nowej siedziby firmy Pajor Technology

Firma Pajor Technology podjęła decyzję dotyczącą wybudowania nowej siedziby przedsiębiorstwa. Plany dotyczące inwestycji imponują swoim rozmachem i wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a ich realizacja przyniesie wiele korzyści w różnych aspektach prowadzenia działalności – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana siedziba firmy zachwyci funkcjonalnością i walorami estetycznymi

Obiekt powstaje w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Oznacza to, że prace związane z budową będą przebiegały znacznie szybciej, a ich efekty w pełni odpowiedzą na indywidualne oczekiwania klienta. Nieruchomość będzie posiadała trzy kondygnacje, na których znajdzie się część biurowa wraz z zapleczem socjalnym, a także hala produkcyjna o trzech nawach. Takie podejście zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz ułatwi administrowanie całą placówką. Co więcej, hala produkcyjna zostanie wyposażona w suwnice o udźwigu 10 t. Z punktu widzenia firmy Pajor Technology, która specjalizuje się w wytwarzaniu części maszyn w systemie Just In Time oraz tworzeniu kompletnych linii technologicznych, jest to niezwykle istotne. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU