Ruszyła budowa nowej hali zdjęciowej należącej do TVP. Czym ona zaskoczy?

2022-02-09
Ruszyła budowa nowej hali zdjęciowej należącej do TVP. Czym ona zaskoczy?

Rozpoczęły się prace, których celem jest budowa nowej hali zdjęciowej zlokalizowanej przy ulicy Woronicza w Warszawie, która będzie należała do Telewizji Polskiej. Projekt, który imponuje swoją nowoczesnością, stworzyła pracownia PIG Architekci, natomiast na generalnego wykonawcę wybrano Korporację Budowlaną Doraco – informuje JARTOM Real Estate.  

Wybudowana hala będzie posiadała dużą powierzchnię o kompleksowym charakterze

Obiekt będzie dysponował powierzchnią sięgającą 20 000 m2. Podzielono ją na sześć modułów, w których znajdą się między innymi: biura, garderoby, bistro, backstage oraz magazyny przeznaczone do przechowywania sprzętu. Tak kompleksowy charakter budynku zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i wpłynie na komfort pracy. Ciekawym rozwiązaniem bez wątpienia jest również ulokowanie studia plenerowego na dachu, które posiada potencjał wizualny a także energooszczędny i proekologiczny. Warto podkreślić, że hala powstanie przy zastosowaniu szeregu nowoczesnych rozwiązań technologicznych do których należą systemy SMART. Inwestycja będzie w pełni dopasowana do potrzeb TVP i pomoże w realizowaniu materiałów wysokiej klasy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU