Ruszyła budowa nowej hali produkcyjno-magazynowej producenta drzwi DefenDoor

2022-05-09
Ruszyła budowa nowej hali produkcyjno-magazynowej producenta drzwi DefenDoor

W marcu 2022 roku ruszyła budowa nowej hali producenta drzwi DefenDoor. Firma zdecydowała się na budowę obiektu o łącznej powierzchni 3,7 tys. mkw. który będzie pełnił funkcje produkcyjne i magazynowe, a jego część zostanie przystosowana pod cele socjalno-biurowe. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w rozwój oraz zwiększenie skali produkcji

Producent drzwi DefenDoor działający na rynku od 2016 roku inwestuje w dalszy rozwój działalności i buduje nowy zakład. Hala produkcyjno-magazynowa o imponującej powierzchni 3,7 tys. mkw powstanie w Krośnie, a jej budowa ruszyła już w marcu 2022 roku. Tak duża inwestycja powoli firmie na zwiększenie konkurencyjności na rynku oraz wprowadzenie do produkcji nowego asortymentu. Ponadto zwiększenie zaplecza produkcyjnego umożliwi zwiększenie skali produkcji, co jest szczególnie istotne w warunkach zwiększającego się popytu na produkty firmy. Drzwi i ościeżnice marki DefenDoor sprzedawane są za pośrednictwem firm handlowych na terenie całego kraju oraz eksportowane są do sklepów na Słowacji i w Czechach.

Informacje o JARTOM Real Estate

Różnorodność magazynów i hal produkcyjnych z całej Polski sprawia, że w hale zaopatrują się u nas międzynarodowe koncerny i duże polskie firmy bez względu na rodzaj produktów i wymogi przechowania lub produkcji.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU