Ruszyła budowa nowej Elektrociepłowni Czechnica pod Wrocławiem

Ruszyła budowa nowej elektrociepłowni, priorytetowej inwestycji Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA, należącego do grupy PGE. Obiekt wybudowany zostanie w Siechnicach pod Wrocławiem.- informuje JARTOM Real Estate

Inwestycje w bezpieczeństwo energetyczne

Nowa elektrociepłownia stanowić będzie ważne źródło zasilania w energię dla mieszkańców południowej części Wrocławia, a także całej Gminy Siechnice. Zakończenie budowy oraz oddanie EC Czechnica do użytku planowane jest na 2024 rok. Nowa elektrociepłownia będzie bardziej ekologiczną i efektywną alternatywą dla obecnie działającej elektrociepłowni węglowej, która to zaopatruje w ciepło wymienione wcześniej obszary. Tak duża inwestycja wpisuje się w strategię dekarbonizacji ciepłownictwa realizowaną przez Grupę PGE, a także jest ważnym elementem bezpieczeństwa i niezależności energetycznej dla Wrocławia i okolicznych gmin.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane