Ruszyła budowa nowego zakładu produkcji wody mineralnej w Wełczu

Ruszyła budowa nowego Zakładu Produkcji Wody Mineralnej „Buskowianka” w Wełczu koło Buska-Zdroju. Symboliczne wbicie łopaty otworzyło drogę do powstania nowej hali produkcyjnej, która ma być wyposażona w nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej wytwórni wody mineralnej

Nowy zakład produkcji wody mineralnej „Buskowianka” w Wełczu koło Buska-Zdroju będzie zajmował powierzchnię aż 2 tys. mkw. Obiekt wyposażony zostanie w wydajną, zautomatyzowaną linię produkcyjną wody mineralnej, która będzie mogła wyprodukować nawet 14 tys. butelek PET na godzinę. W zakładzie zainstalowane zostaną nowoczesne urządzenia m.in. maszyny do rozlewu wody, zbiorniki buforowe, zbiornik na dwutlenek węgla, stacja uzdatniania wody oraz stacja mycia i dezynfekcji. Budowa tego zakładu to przełomowy moment dla rozwoju spółki. Przeniesienie produkcji wody mineralnej w nową lokalizację pozwoli na wykorzystanie terenu w centrum Buska-Zdroju na inne cele. Warto również zaznaczyć, że nowa lokalizacja zakładu umożliwi produkcję znacznie większych ilości wody, co zwiększy udział firmy na rynku. Koszt budowy nowego zakładu wyniesie około 28 milionów złotych, a jego oddanie do użytku planuje się na październik 2024 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane