Ruszyła budowa fabryki Strabag

2021-03-23
Ruszyła budowa fabryki Strabag

W marcu 2021 roku ruszyła budowa fabryki Strabag. Kwotę inwestycji szacuje się na  82,5 milionów złotych. - informuje JARTOM Real Estate.

Nowy zakład produkcyjny

Projekt inwestycji zakłada budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej Strabag o powierzchni 18,5 tys. mkw. wyposażonej w nowoczesne laboratorium badawcze. Ponadto wybudowana zostanie część reprezentacyjno-biurowa o powierzchni 4,5 tys. mkw oraz budynek socjalny. Nowy obiekt będzie pełnił rolę siedziby Strabag i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie produktów firmy oraz jej dynamiczny rozwój. 
Obiekt będzie budowany zgodnie z ideą Przemysłu 4.0, czyli z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, takich jak nowoczesne centra obróbki połączone z magazynami surowców, czy innowacyjne rozwiązania usuwania pyłów powstałych w procesie produkcji (czysta hala). W JARTOM Real Estate znajdziesz wysokiej klasy obiekty pod wynajem, zarówno pod działalność produkcyjną, jak i magazynową. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Zmień magazyn i wykorzystaj potencjał Twojej firmy. Dobry, nowoczesny budynek magazynowy pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Posiadamy największą bazę magazynów w Polsce. Doradcy JARTOM Real Estate udostępnią Ci informacje o halach do wynajęcia lub na sprzedaż w całej Polsce.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU