Ruszyła budowa 7R Park Tczew III. Wiemy, kto będzie pierwszym najemcą.

7R, jeden z wiodących deweloperów specjalizujących się w budowie nowoczesnych centrów magazynowych, rozpoczął budowę swojego najnowszego projektu - 7R Park Tczew III. Pierwszym najemcą, który zdecydował się na wynajem powierzchni w obiekcie, jest firma ESA logistika Polska, ceniony operator logistyczny, działający w Europie Środkowo-Wschodniej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy projekt 7R

Nowy park magazynowy 7R zlokalizowany będzie w strategicznej lokalizacji na Pomorzu, zaledwie kilka kilometrów od autostrady A1. Dzięki temu najemcy będą mieli łatwy dostęp do głównych tras transportowych, co z pewnością ułatwi im działalność logistyczną. W ramach tej najnowszej inwestycji 7R powstaną cztery nowoczesne hale magazynowe, z których pierwsza osiągnie imponującą wysokość 12,5 metra. 7R Tczew III będzie oferował łącznie aż 150 tys. mkw. Budynki zostaną podzielone na mniejsze hale o różnych wielkościach, z których największa zajmie ponad 70 tys. mkw. Pierwszym najemcą w obiekcie zostanie ESA logistika Polska, czyli firma logistyczna, działająca w Europie Środkowo-Wschodniej. Wynajęła ona aż 31,2 tys. mkw. powierzchni w nowym parku 7R. JARTOM Real Estate oferuje hale magazynowe na wynajem w 7R Park Tczew III.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki wiedzy, wyjątkowemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu. JARTOM Real Estate działa od 30 lat na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane