Rusza rozbudowa zakładu utylizacji odpadów EKO-MYŚL w gminie Myślibórz

Rusza budowa nowej hali dla firmy „EKO-MYŚL” Sp. z o.o. Obiekt powstanie w miejscowości Dalsze w woj. zachodniopomorskim i będzie częścią działającego tam zakładu firmy.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów

„EKO-MYŚL” Sp. z o.o. to działająca na polskim rynku od 1999 roku firma zajmująca się składowaniem odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne, zbiórką odpadów komunalnych oraz przemysłowych, oraz sortowaniem i mechaniczno-biologicznym przetwarzaniem odpadów. Firma nieustanie się rozwija, wdrażając nowe technologie przetwórstwa odpadów. Niedawno podjęto decyzję o rozbudowie zakładu utylizacji odpadów EKO-MYŚL w miejscowości Dalsze w gminie Myślibórz.  
Wybudowana zostanie tam nowa hala, w której przetwarzane będą odpady. W rezultacie, po zakończeniu rozbudowy, zakład liczyć będzie 3,6 tys. mkw. powierzchni.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane