Rusza kolejny etap budowy Pomorskiego Centrum Logistycznego. Czym zaskoczą nowe magazyny?

2021-09-15
Rusza kolejny etap budowy Pomorskiego Centrum Logistycznego. Czym zaskoczą nowe magazyny?

Trwają intensywne prace nad rozbudową Pomorskiego Centrum Logistycznego. Ten zlokalizowany tuż obok portu DCT Gdańsk obiekt, który do tej pory składał się z czterech budynków o łącznej powierzchni wynoszącej 150 000 m2, powiększy się o nową nieruchomość oferującą dodatkowe magazyny i hale produkcyjne – informuje JARTOM Real Estate.

Powierzchnia magazynowa w samym centrum logistycznym Pomorza

Zgodnie z przyjętymi planami, kolejny etap budowy Pomorskiego Centrum Logistycznego zaowocuje powstaniem budynku o metrażu sięgającym 39 000 m2. Za realizację przedsięwzięcia odpowiada deweloper GLP, który wdroży tam jedno ze swoich flagowych rozwiązań – hale magazynowe o wysokości 12 metrów. Nie zabraknie elementów proekologicznych, takich jak panele fotowoltaiczne, a także tych gwarantujących ekonomiczny charakter obiektu. Położono nacisk na energooszczędne, inteligentne oświetlenie i system monitorujący i zarządzający zużyciem mediów. Znakomita lokalizacja gwarantująca dostęp do szlaków morskich, lotniczych, kolejowych oraz drogowych pomoże najemcom w usprawnieniu wielu procesów logistycznych. Szacuje się, że budynek zostanie oddany do użytku w połowie 2022 roku. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że to nie ostatnia inwestycja tego rodzaju.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU